Каличева Наталія Євгеніївна

Каличева Наталія Євгеніївна
заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи,
кандидат економічних наук, доцент


GoogleScholar профиль

ORCID ID

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта: освіту здобула в Українській державній академії залізничного транспорту за спеціальністю «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини та обладнання».

Кандидат економічних наук з 2013 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д 64.820.05 при Українській державній академії залізничного транспорту за спеціальністю 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» на тему: «Удосконалення управління підприємствами колійного господарства залізничного транспорту України» (науковий керівник - професор Дикань В.Л.).

Практичний досвід: НВО ТОВ «Юпітер-В» (економіст).

Педагогічна діяльність: З 2006 року займається науково-педагогічною діяльністю.

Основні навчальні дисципліни, які викладає:

Дисциплина
1 Організація виробництва
2 Технологія машинобудівних підприємств
3 Економіка і організація виробництва
4 Товарознавство та комерційна діяльність
5 Економічна діагностика

Напрямок наукової діяльності: удосконалення діяльності підприємства, виробничо-господарська та зовнішньоекономічна діяльність підприємства, його інфраструктурне забезпечення, фінансово-економічні результати діяльності підприємства.

Навчально-методичні та наукові розробки: В рамках навчально-методичної роботи доцентом Каличевою Н.Є. видано та підготовлено до друку 102 науково-методичних та  14 навчально-методичних розробок.

Список праць:

Досягнення: нагороджена почесними грамотами до Дня залізничника і за участь у Міжнародній науково-практичні конференції «Проблеми міжнародних транспортних коридорі та корпоративна логістика».

2
1
3
4
Kalicheva
Kalicheva
5
6