Кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» (ЕУВКБ)

Дикань Володимир Леонідович, завідувач кафедри, д.е.н., професор

Шановні гості!

Останні 25 років економіка України знаходиться в стані занепаду, і єдиним шляхом виходу з цього положення є налагодження промислового виробництва та підприємництва, націленого на створення благ, що забезпечать потреби населення нашої країни, ефективного розвитку економіки підприємств всіх напрямків діяльності. Для досягнення заданих стратегічних цілей, звичайно, необхідні кваліфіковані спеціалісти, які володіють теоретичною та практичною базами з питань створення та організації підприємств малого, середнього та крупного бізнесу, а також їх ефективного подальшого розвитку для забезпечення виробництва конкурентоспроможних товарів та послуг відповідно до потреб населення. Обравши саме такий шлях розвитку економічних відносин багатшою стане наша країна та кожен її громадянин.

Кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» Українського державного університету залізничного транспорту є лідером у підготовці таких висококваліфікованих спеціалістів, яких так потребують наші вітчизняні підприємства.

Наші випускники – бакалаври та магістри за спеціальностями «Економіка» (освітня програма підготовки «Економіка підприємства») та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма підготовки «Підприємництво») - мають широку сферу застосування своїх знань, вмінь та навичок:

  • у виробничій діяльності підприємств будь-якої галузі економіки (промисловість, транспорт, сільське господарство, торгівля, сфера послуг та ін.);
  • у підприємництві, великому, середньому та малому бізнесі;
  • у торгівельній та біржовій діяльності;
  • у науковій та проектно-конструкторській діяльності технопарків, дослідних інститутів, конструкторських бюро, та ін.;
  • в управлінській діяльності підприємств та державних органів самоврядування (місцеві органи влади, міські та обласні адміністрації та ін.);
  • в освітянській діяльності (аспіранти, викладачі, кандидати та доктори наук, доценти та професори економічного напряму).

Не нужно гоняться за деньгами путем хитрости, воровства, обмана и зависти.
Необходимо получить хорошие знания по специальностям Экономика и Предпринимательство, создать свое дело и деньги сами засыпят тебя.

В.Дикань