Працівники науки нашої кафедри на святкових заходах з нагоди Дня науки України!

17.05.2019 року Працівники науки нашої кафедри на святкових заходах з нагоди Дня науки України, які відбувалися в Харківській обласній філармонії.

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки. Вітаючи учасників заходу, голова ХОДА відзначила особливе місце харківських вчених у розвитку науки в Україні і наголосила на необхідності міцної державної підтримки галузі. «Розвиток науки – це запорука інноваційного оновлення промислового комплексу, який формує економіку нашого регіону і країни взагалі. Саме наукові здобутки можуть забезпечити конкурентоспроможність регіону та нашу інтеграцію в європейський економічний простір», - зазначила Юлія Світлична.
      Колектив кафедри економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом вітає всіх науковців з Днем науки України! Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. Нині, коли у всіх сферах життєдіяльності людини і суспільства все більше утверджуються загальноцивілізаційні тенденції розвитку, перехід до науково-інформаційних технологій стає першочерговою вимогою часу.
      Саме над вирішенням цього завдання успішно працює кваліфікований загін науковців. Переконані, що і корифеї науки, їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу, збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових досягнень.Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності. Нових Вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту українського народу, в ім’я процвітання України.